|
Zadam jedno proste pytanie - ile znacie przykładów z polskiej ligi, w których danemu klubowi opłacało się przytrzymać zagranicznego piłkarza po eksplozji formy, żeby na nim zarobić większe pieniądze, a ile przykładów na to, że czekać się nie opłacało?
|