http://www.ey.com/pl/pl/industries/m...7-wisla-krakow
Nie, o tym pisze:
W porównaniu z poprzednią edycją raportu wartość zobowiązań klubu spadła z poziomu 128 mln PLN do 70 mln PLN.
Rozumiem ten spadek, ale co z reszta dlugu ?
A tu jeszcze komunikat Telefoniki
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...w-sa,10529016/
Poza tym całkowicie zrestrukturyzowane zostało zadłużenie wewnętrzne Klubu wobec Grupy Tele - Fonika.