Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
80614
20.12.2017, 06:25
Tak sobie myślę, że Kiko najlepiej nadawałby się na scuata w niższych ligach hiszpańskich. Kiko jeśli chodzi o transwery to właściwie nie popełniał błędów. Carlitos, Valez, Llyonh, Basha, Cuesta to chyba jego pomysły.
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik