Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80613
Stary 19.12.2017, 22:01
A w Lipcu ilu mielismy pilkarzy ktorzy poszliby za min. 2 mln euro? Tylko Brleka. Carlitos zrobil sie tyle wart w pol roku. Nie ma takich przeciwskazan zeby kolejnych takich szukać. Poza tym to powinien byc cel ktory powinnismy osiagnac docelowo w krotkim okresie. Te 2 mln przyslowiowe inwestuje sie w lepszych zawodnkow, lepszych trenerow, rozwija sie pion sportowy szkolenie itd. To nie chodzi o długi. Carlitos jest spokojnie do zastapienia w tej slabej lidze
Ostatnio edytowane przez regan : 19.12.2017 o godz. 22:04.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując