Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80612
Stary 19.12.2017, 18:34
Oj długo będzie trwała na tele-nowela z Carlitosem. Junco na pewno będzie chciał wyczekać ew. kupców do 2 połowy stycznia.

Jednocześnie jak Carlitos ma odejść to niech już bez niego gra zespół w sparingach.

Ogółem mamy obecnie wielu piłkarzy przeciętnych, których można by się pozbyć bez większego żalu. Dzisiaj wyszło info z Ondraskiem, ale słysząc jaki ma kontrakt, nie tak łatwo będzie się go pozbyć....

W kadrze mamy może z 12 zawodników którzy stanowią dla zespołu wartość dodaną. Reszta albo jest bardzo przeciętna (Cywka, Bartkowski) albo jest na tyle młoda i niedoświadczona (Kostal, Kolar, Halilović,Balaniuk ), że jeszcze ciężko powiedzieć, czy w ogóle będzie z niej pożytek w przyszłości.
Odpowiedz cytując