PhantomRanger napisał(a):

|
Nie żaden cud, tylko może mieć swój sezon. Jeżeli zaryzykujemy i puścimy go dopiero latem istnieje szansa, ze do 15 zdobytych bramek dorzuci kolejne 7 czy nawet 10. Wówczas patrząc na wiek [27 lat] całkiem możliwe, ze udałoby się wycisnąć nawet 4 mln euro. Według mnie jest to gra warta świeczki.
|
Albo złamie nogę i nie pogra nic w rundzie rewanżowej. Gra warta świeczki jest dla klubów które mogą a nie muszą sprzedawać. My jeszcze nie spłaciliśmy długów. 2 mln euro minimum wzwyż i wg mnie nie ma co ryzykować.