Nie ma co się tym sugerować, bo Carlitos był kilka lat młodszy, mniej doświadczony, był po prostu gorszym piłkarzem. Na tej samej zasadzie w Hiszpanii mogli mu odradzać wyjazdu do Polski.
Teraz na pewno skorzysta z okazji, jeśli będzie dla klubu dobra oferta. Widać po nim, że jest gotowy do odważnych decyzji.
Zawsze gdyby mu nie poszło 'za granicą' to mógłby do nas wrócić
