Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80582
Stary 18.12.2017, 19:31
Jak dla mnie to Carlitoś odejdzie w tym okienku transferowym.Nawet na nowych zasadach to Wisła nie jest w stanie zaproponować mu bardzo godziwych zarobków w porównaniu do tego co może jeszcze zarobić.Kopał się po tych 3 ligach hiszpańskich i teraz chłopak pewnie chce dorobić na przyszłość.Najmłodszy już też nie jest ,wiec to może być ostatnia chwila na sensowne pieniądze.

Jeśli chodzi o dotychczasowe transfery to mam nadzieje,że uda się skrócić kontrakt Ze Manuala ,bo tylko obciąża budżet.Przychodził z porządnego klubu a kompletny niewypał tak samo jak Haliliović,któremu do Brleka dużo brakuje.
Odpowiedz cytując