teo napisał(a):

Tez nie widzialem kontraktu, to oczywiste.
Ale rozmawialem z kims kumatym i twierdzi ta osoba, ze Carlitos do konca marca nie moze negocjowac kontraktu z innym klubem.
To kwestia jakis zapisow w kontrakcie, ze traktowane jest jakby kontrakt wygasal w 19 chyba, ze klub nie przedluzy, wowczas w kwietniu moze rozmawiac.
|
W tej sprawie ufam p. prezes, że jako prawnik ma zaznaczony wielkim czerwonym wykrzyknikiem dzień, do którego Wisła musi podpisać aneks z Carlitosem. Albo za zgodą stron albo wysyłając info o jednostronnym przedłużeniu. Teoretycznie wysłanie info nie powinno blokować prawnej możliwości podpisania aneksu, choć oczywiście skomplikuje negocjacje. W temacie kontraktu Wdowca miała rację co daje podstawy do zaufania.
Więc dyskutujemy czy w temacie Carlitosa panikować w styczniu czy w marcu
