brylant17 napisał(a):

|
Nikt wam nie da za gościa 3 milionów za gościa któremu w czerwcu kończy się umowa i może podpisać z kim zechce od stycznia
|
Carlitos ma umowę 1+1 (i było to już gdzieś pisane) jeśli Wisła wyrazi chęć przedłużenia do 31 grudnia to będzie przedłużona z automatu z podwyżką zapisaną w umowie. Dlatego ma przylecieć agent Carlitosa do Krakowa na negocjacje.