|
Dobrze ze Carlitos uderzyl w slupek bo jak by trafil w bramke to moglo by sie to skonczyc lisciami dla sedziego. Ta sytuacja z Arseniciem to byla 100 procentowa sytuacja , kto wie jak by sie mecz potoczyl gdyby tam byla bramka. Straszne bledy. W pomylkach sedziowskich conajmniej 3-0 dla Lubina
|