Wyświetl pojedynczy post
siedzenaganku2
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 18.12.2017, 11:22
Dobrze ze Carlitos uderzyl w slupek bo jak by trafil w bramke to moglo by sie to skonczyc lisciami dla sedziego. Ta sytuacja z Arseniciem to byla 100 procentowa sytuacja , kto wie jak by sie mecz potoczyl gdyby tam byla bramka. Straszne bledy. W pomylkach sedziowskich conajmniej 3-0 dla Lubina
Odpowiedz cytując