brylant17 napisał(a):

|
Nikt wam nie da za gościa 3 milionów za gościa któremu w czerwcu kończy się umowa i może podpisać z kim zechce od stycznia
|
Przecież jak się nie dogadają w sprawie przedłużenia, to klub skorzysta z klauzuli automatycznego przedłużenia o rok. Nie siejcie paniki.
Przy obecnych wysokich cenach 2-2,5 mln euro byłoby do wyciąnięcia. W przypadku chinoli może nawet trzy (jak oni za Guzmicsa dali ponoć milion). Szkoda tylko, że bez wzgędu na to ile dostaniemy, znalezienie następny na podobnym poziomie jest praktycznie niemożliwe.