Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80548
Stary 18.12.2017, 08:44
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Nikt wam nie da za gościa 3 milionów za gościa któremu w czerwcu kończy się umowa i może podpisać z kim zechce od stycznia
Przecież jak się nie dogadają w sprawie przedłużenia, to klub skorzysta z klauzuli automatycznego przedłużenia o rok. Nie siejcie paniki.

Przy obecnych wysokich cenach 2-2,5 mln euro byłoby do wyciąnięcia. W przypadku chinoli może nawet trzy (jak oni za Guzmicsa dali ponoć milion). Szkoda tylko, że bez wzgędu na to ile dostaniemy, znalezienie następny na podobnym poziomie jest praktycznie niemożliwe.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując