pepe72 napisał(a):

|
Nie wiem jaki mamy roczny budżet. Z tego co mi sie wygooglowało to w 2002 było to 20 mln.
|
Ok. 30 mln zł.
Cytat:
|
Z drugiej strony prof. Filipiak twierdził, że w Craxę ładuje koło 10.
|
To nie jest budżet, tylko kwota, jaką Filipiak dokłada do budżetu Cracovii.
Cytat:
|
Transfermarkt wycenia Carlitosa na 400k EUR. Wg Janexa to te 2mln w jakiej jest walucie?
|
Jeśli już zastanawiać się, której kwocie bliżej do realnej wartości Carlitosa, to na tę chwilę oczywiście tej Janekxa.
Transfermarkt, zwłaszcza w odniesieniu do graczy z polskiej ekstraklasy wygląda jak zabawka statystyczna miłośników piłkarskich menedżerów.