Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80538
Stary 17.12.2017, 23:37
Trzeba gościa opylić za rozsądne pieniądze i docenić, że taki rodzynek nam się trafił.

Bez niego, nie byłoby ani mamony, ani 8 miejsca w tabeli.

@Do gościa wyżej - kwoty z transfermarkt są chuja warte.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując