Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80537
Stary 17.12.2017, 23:37
W temacie nowego trenera był bezbłędny.
Nie wiem jaki mamy roczny budżet. Z tego co mi sie wygooglowało to w 2002 było to 20 mln. Z drugiej strony prof. Filipiak twierdził, że w Craxę ładuje koło 10.
Transfermarkt wycenia Carlitosa na 400k EUR. Wg Janexa to te 2mln w jakiej jest walucie?
Odpowiedz cytując