Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80532
Stary 17.12.2017, 22:18
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym by został....https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...73900721606656
A ja bym chciał, aby Wisła nie miała problemów finansowych.

Jak będzie oferta na 3 mln euro to brać i się nie zastanawiać. To da nam życie na rok i 3 okna transferowe. Być może kogoś do grania w środku i na skrzydłach.
Odpowiedz cytując