Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 17.12.2017, 21:15
Bardzo słaby mecz z Zagłębiem, a po shoutboxie chodzą głosy, że chuja z tego będzie, więc można zmienić nazwę tematu na 'niedoszłym'/'byłym' trenerem.
Odpowiedz cytując