pomeran napisał(a):

Żadnych takich. Gość został odstawiony od drużyny z powodu bycia 'gwiazdorem'. Mniemanie ma o sobie takie jakby był lepszy niz De Bruyne. Wg szczecińskiego środowiska piłkarz o wiele wiecej daje z siebie podczas 'nocnego zycia' niz na treningu czy na boisku. Nie bez powodu w Pogonii juz go skreślili. Na nadmiar dobrych zawodników nie narzekają, wiec juz samo to powinno dać do myślenia.
Mnie bardziej zastanawia co potrafi Słomka. Straszna szkoda, ze w Katowicach zagrał dopiero w ostatnim meczu. Był najlepszy na placu. Co dziwne- na pozycji lewego obrońcy..
|
ok, sorry nie dysponuje taką wiedzą
myślałem nad często spotykanym mechanizmem , gdy trener posiada "klucz" do konkretnego zawodnika, a w videotonie im żarło