Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20561
Stary 17.12.2017, 14:58
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Żadnych takich. Gość został odstawiony od drużyny z powodu bycia 'gwiazdorem'. Mniemanie ma o sobie takie jakby był lepszy niz De Bruyne. Wg szczecińskiego środowiska piłkarz o wiele wiecej daje z siebie podczas 'nocnego zycia' niz na treningu czy na boisku. Nie bez powodu w Pogonii juz go skreślili. Na nadmiar dobrych zawodników nie narzekają, wiec juz samo to powinno dać do myślenia.

Mnie bardziej zastanawia co potrafi Słomka. Straszna szkoda, ze w Katowicach zagrał dopiero w ostatnim meczu. Był najlepszy na placu. Co dziwne- na pozycji lewego obrońcy..
ok, sorry nie dysponuje taką wiedzą


myślałem nad często spotykanym mechanizmem , gdy trener posiada "klucz" do konkretnego zawodnika, a w videotonie im żarło
Odpowiedz cytując