Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
20546
16.12.2017, 12:23
Doskonale nam znany Dudu Biton od lipca pozostaje bez klubu. Myślicie, że mógłby jeszcze być dla nas wzmocnieniem?
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-