|
Co to znaczy, że kasa za Brleka nie wpłynęła? Mieli dowieźć furgonetką, ale ta zboczyła z trasy i nikt jej potem nie widział? Chyba klub powinien wydać jakieś oświadczenie w tej sprawie.
Ostatnio edytowane przez Charlie : 14.12.2017 o godz. 23:42.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|