PAWEŁ napisał(a):

|
Ale jeżeli forumowi eksperci twierdzą, że teraz po 2 dniach widać postęp i jakiś styl to mogę tylko pogratulować. .
|
Tez tak mysle - ale oni juz tak maja,ze sa radosnie bezrefleksyjni i - za klasykiem - bezrozumnie oszolomieni. np. miloscia do Sobola,co zdaniem niektorych przydaje mu cech boskich !

Oczywiscie nowemu trenerowi bede kibicowac jak kazdemu,ale obawiam sie,ze milosc do niego dlugo nie potrwa,tak jak do Sobola,jak zostanie kiedys Pierwszym,i do wielu,wielu innych.
Pisalem to w ktoryms poscie -kliub pilki noznej na najwyzszym poziomie jest albo dla kaprysu bogaczy,albo musi byc cholernie dobrze prowadzony przez ludzi z wizja. Nie odsadzam Zarzadu od czci i wiary w ogole - mam to szczescie,ze nie bylem tym,ktory krytykowal przyjscie Ramireza do Wisly. Wydawalo sie,ze jednak poczekamy do troche lepszych czasow. Decyzja zarzadu to dla mnie jasny znak,ze podobno jest juz dobrze. Zobaczymy - z przyjemnoscia sie pomyle.Ale zaufanie mocno ograniczam.