Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3732
Stary 14.12.2017, 18:39
GBO napisał(a):Wyświetl post
A powiedz mi co graliśmy do czasu zdobycia pierwszej bramki jak nie lagi do przodu? Przecież to było w dużej mierze wybijanie byle dalej od własnej bramki.

Między pierwszym a drugim golem minęły dwie minuty. Nie było czasu na cofnięcie się i czekanie aż coś nam wpadnie. To jest cały klucz do zrozumienia "fenomenu" meczu bez Kiko.
A co graliśmy po zdobyciu 2 bramki? Nie wiesz to Ci powiem graliśmy dalej pilka. Nie było cofania się nie było obrony Częstochowy i w konsekwencji straconych bramek. Właśnie to jest najważniejsze z tego meczu. Nie cofnęliśmy się do obrony. A za Kiko wszyscy wiemy jak kończyły się nasze mecze jak już zdobylismy bramkę.
Odpowiedz cytując