Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3729
Stary 14.12.2017, 18:12
Zupełnie niepotrzebny wywiad pani prezes. Po kiego grzyba decydować się na wywiad atakujący byłego trenera. Rozumiem gdyby wywiad ten był odpowiedzią na "atak" Kiko, ale wychodzić z takim z własnej inicjatywy?

Skoro ktoś wie jak działa klub od wewnątrz i są to informacje, które mogą klubowi zaszkodzić to po co prowokować takie wywiady jak ten Kiko.

Jakby tak spojrzeć obiektywnie to kto jest bardziej wiarygodny? Prezes, która mówi że trener nie chciał korzystać z nowych technologii czy trener, który mówi że nie było na to pieniędzy. Patrzymy oczywiście z perspektywy klubu, który na ogromne problemy finansowe.

Ale dość o tym. Jak na lekarstwo tu ludzi niezabetonowanych w świecie swoich własnych niezmienialnych poglądów.

Ja rozumiem euforie po wczorajszym meczu, ale pisanie jak to cudownie zagraliśmy bo zwolniony został "trener nieudacznik" jest niepoważne.

Przez 40 minut wybijaliśmy piłki na oślep, nie potrafiąc wymienić kilku składnych podań. Kulturą gry żydki biły nas na głowę. Gra nie różniła się w żaden sposób od tej w poprzednich meczach ( tego z Płockiem, z wiadomych powodów, nie liczę ) W okresie swojej przewagi dostali bramkę niemal natychmiast kolejnego gonga i już się nie podnieśli. Ot i cała filozofia. Taktyka ta sama plus jedna zmiana.
Odpowiedz cytując