Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3726
Stary 14.12.2017, 17:28
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Moja wypowiedź dotyczyła wyłącznie tego, że mógłby zagrać dokładnie w takim samym ustawieniu, jak wczoraj Sobol. O reszcie nie ma sensu dyskutować, bo to już kwestia wiary i emocji. Kiko został tak znielubiony przez wiele osób, że nawet, jakby w czasie meczu zaczął padać śnieg, byłaby to jego wina.
Jak wygrał Sobol to Ramirez wystawiłby taki sam skład a jakby Sobol przegrał to Ramirez zagrałby inaczej na pewno byśmy wygrali. Pokrętna ta Twoja teoria nie powiem. Rozczaruje Cię kolego na słaby Płock u siebie wychodzimy z jednym napastnikiem i przez cały mecz kopiemy się po czolach. Jeśli wydaje Ci się że na najważniejszy mecz w sezonie Ramirez miałby tyle odwagi by wpuścić od 1 minuty 2 napastników to masz naprawdę niezła wyobraźnię.Gratuluje.
Odpowiedz cytując