Kurz napisał(a):

|
Twoja wypowiedź to żarliwe wyznanie wiary. Sry, ale kiedy w grę wchodzą wiara i emocje, trudno o merytoryczną dyskusję.
|
Żarliwe wyznanie wiary? Hmmm ciekawe. Nie twierdzę że od momentu zwolnienia Ramireza będziemy wygrywać wszystkie mecze. Twierdzę że z tych piłkarzy można dużo więcej wyciągnąć niż zrobił to Ramirez. Przykładem jest wczorajszy mecz. Jak na dłoni było widać że jednak można coś zrobić więcej niż laga na Carlitosa. Można nie cofać się po strzeleniu bramki tylko można dążyć do zdobycia drugiej, trzeciej itd. Pewnie że cracovia nie postawiła się jakoś specjalnie ale to przez to że dostała 2 gongi w pierwszej i trzeciego na początku drugiej połowy. Co do składu który mógłby wystawić Ramirez to nikt mi nie wmówi że wszedłby na pasy z 2 napastnikami i że pudel nie grałby w środku. Jestem przekonany również że nie postawilby na parę Glowa - Wasyl na środku obrony.