LucjuszWielki napisał(a):

Chłopaczku .... to chyba Ty nic nie kumasz skoro bierzesz sobie do serca określenie "hiszpański Boguski" jako obelgę... Boguski był irytujący z przyjęciem i goleniem, ale mimo wszystko przez pare sezonów robił dobrą robotę. Tak więc określenie Imaza niekoniecznie jest obraźliwe, a to, że styl gry jest bardzo podobny to chyba każdy widzi (z tą różnicą, że Hiszpan więcej biega i lepiej przyjmuje piłkę).
Kolego szanowny proszę znalazłem, 18.11.2017, 12:58 , ale wydaje mi się, że jeszcze wcześniej o tym pisałem.
|
Zobacz jak piłkę przyjmuje Imaz. Np przy obu bramkach. Przy drugiej mam na myśli zabranie się po podaniu od Carlitosa. A potem zobacz jak Boguś
