Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24472
Stary 14.12.2017, 16:53
"...Zostawmy na koniec derby. W ostatnich dniach Wisła zwolniła trenera Kiko Ramireza. Jak odebrał Pan tę decyzję? – Dla mnie to jest oczywiście trudna sytuacja, bo bardzo lubię Kiko. Nie zapominajmy, że latem to właśnie on ściągnął mnie tak naprawdę do Wisły. Chcę jednak podkreślić, że Radosław Sobolewski to bardzo dobry człowiek i trener. Dla niego też chcę grać jak najlepiej i walczyć. ".

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...awil,12767897/
Odpowiedz cytując