Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3718
Stary 14.12.2017, 16:29
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
To porównaj sobie mecz z Płockiem sprzed 4 dni do tego wczoraj .Jeśli mi jeszcze powiesz że z Ramirez em na ławce gralibyśmy tak samo to parskne śmiechem prosto w twarz. Od Razu od drugiej połowy byłaby obrona Częstochowy a jakby się skończyło wtedy w 2 połowie to możemy tylko zgadywać.Sobol non stop wywierach na nich presję żeby grali do przodu. W końcu zagrali ofensywnie a nie jak za Kiko.
Twoja wypowiedź to żarliwe wyznanie wiary. Sry, ale kiedy w grę wchodzą wiara i emocje, trudno o merytoryczną dyskusję.
Odpowiedz cytując