Jam55 napisał(a):

|
To porównaj sobie mecz z Płockiem sprzed 4 dni do tego wczoraj .Jeśli mi jeszcze powiesz że z Ramirez em na ławce gralibyśmy tak samo to parskne śmiechem prosto w twarz. Od Razu od drugiej połowy byłaby obrona Częstochowy a jakby się skończyło wtedy w 2 połowie to możemy tylko zgadywać.Sobol non stop wywierach na nich presję żeby grali do przodu. W końcu zagrali ofensywnie a nie jak za Kiko.
|
Twoja wypowiedź to żarliwe wyznanie wiary. Sry, ale kiedy w grę wchodzą wiara i emocje, trudno o merytoryczną dyskusję.