Na forum zydow jest dzis bardzo ciekawie.
"Strzelając pierwszą bramkę gtsowcy jakimś magicznym sposobem przełożyli gówno ze swoich spodenek do spodenek naszych "zawodników" podwajając ich wkład."
BTW, probierza tak nie zwyzywano ani na naszym, ani na LKSU, ani Widzewa forum nigdy jak zwyzywano po wczorajszym gwalcie na forum zydowek.