|
K... mac.. Najpierw przepadla nam ostatnia rata za Chrapka, a teraz jeszcze problemy z kasa za Petara? Skandal. Klub powinien brak cala kasę z góry, tym bardziej że dla Włochów wcale nie sa to takie wielkie pieniądze.
Zbyt krucho u nas z kasą aby sobie na takie sytuacje pozwalac.
Framat, też mi się wydaje, że to możliwe ale przede wszystkim, wartość Petara jest teraz dużo mniejsza i ma z nami bardzo krotki kontrakt. W piłce przepisy nie działają tak jak w przypadku niezaplaconych faktur w polskim prawie.
|