|
No cóż, standardowo był zapewne wybór między Węgrzynem a Mielcarskim. Gdyby był ten drugi, zapewne przez 3/4 meczu słuchalibyśmy o tym, że jego zdaniem gospodarze powinni dostać karnego za zagranie ręką, a trzecia bramka padła po spalonym i ogólnie Wisła niezasłużenie wygrała...
|