Bene Nati napisał(a):

Dokładnie Wojtas.
WYNIK MARZENIE
PANOWIE JESTEŚCIE WIELCY.
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Bo moga przejebać w sezonie wiele meczów,ale zwyciestwem na kurnik arena wymazują wszytsko to co złe.
Pilkarze poprostu wam dziekuje za ten mecz.