Vuko napisał(a):

|
Sobol nie jest jakimś mistrzem taktyki, a lepiej ustawił zespół od Kikona.
|
Wlasnie. Tez na to zwrocilem uwage. w obronie (poza koncowka na rozluznieniu) zagralismy calkiem dobry mecz. Zydki dlugo utrzynywaly sie przy pilce, niby cos tam probowali ale wiekszego zagrozenia pod nasza bramka nie stworzyli a my: dwie bramki z kontry + dwie ze stalych fragmentow gry. Atletico bez Kiko
