Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kibic87
Member
Od: 02.2014
Offline
#
3675
13.12.2017, 20:21
Ramirez to słaby trener ale ma dobrą gadkę, bajerant, mówi to co dziennikarze/kibice chcą słyszeć. Gdyby nie to, że Carlitos wypalił od samego początku to dawno by go w Wiśle nie było.
kibic87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic87
Znajdź inne posty napisane przez kibic87