Wyświetl pojedynczy post
kibic87
Member
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3675
Stary 13.12.2017, 20:21
Ramirez to słaby trener ale ma dobrą gadkę, bajerant, mówi to co dziennikarze/kibice chcą słyszeć. Gdyby nie to, że Carlitos wypalił od samego początku to dawno by go w Wiśle nie było.
Odpowiedz cytując