|
Powiem tak - może faktycznie ten wywiad Pani Prezez był niepotrzebny, ale...za grosz nie wierzę w słowa Ramireza. Gość mi wygląda na narcyza, kompletnie bezkrytycznego wobec siebie oraz swoich metod i w dodatku konfliktowego. Pewnie niektóre z faktów przez nigo przytoczonych mają w sobie element prawdy, ale w sytuacji, kiedy mam przed sobą Zarząd, któremu w dużym stopniu ufam, i trenera, który już w przeszłości miał takie historie jak konflikty z pracodawcą i poczucie wielkiego skrzywdzenia, to jednak...trzymam stronę Pani Prezes i Zarządu.
Ponadto - nie byłam zwolenniczką zwalniania Ramireza już teraz, ale widząc, co się dzieje teraz, dochodzę do wniosku, że to dobry ruch. Tam narastał konflikt, a drużyna nie robiła żadncyh postępów, widać było brak pomysłu i...no po prostu coś nie grało.
|