Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3657
Stary 13.12.2017, 18:25
To, że Kiko uwielbia krytykować zarządy klubów, z których został zwolniony, to akurat reguła. Gdyby to była Hiszpania, a nie Polska, to by właśnie stał na ulicy otoczony dziennikarzami i wylewał żale. A tak "tylko" pogadał z Tomaszem "Wyglądam-jak-lesba" Ćwiąkałą.

Rozumiem, że po części zachowanie Ramireza było reaktywne, bo Pani Marzena poruszyła kilka drażliwych tematów, ale łatwo tutaj zauważyć jedną rzecz, którą po raz kolejny Kiko się wykazał - mianowicie brak jakiejkolwiek samokrytyki. To był i jest facet, który w ogóle nie widzi, lub nie chce widzieć swoich błędów. I chociażby właśnie dlatego Wisła pod jego wodzą nie notowała żadnego progresu. Facet był po prostu zbyt zapatrzony w siebie, żeby dostosować się do rzeczywistości.

P.S. Zapewne do tego nie dojdzie, ale bardzo bym chciał się dowiedzieć, co o tej sytuacji mają do powiedzenia Dukat i Junco. Zwłaszcza ten drugi.
Odpowiedz cytując