Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3651
Stary 13.12.2017, 18:11
Pani Prezes zrobila blad. Akcja - reakcja. Trzeba bylo slodko popierdziec w wywiadzie I na tym skonczyc.

A tak nastapila reakcja.

Odnoscnie tego co powiedzial Kiko:
- zaleglosci/brak kasy - wiadomo
- Carlitos nie zagrzeje tu miejsca - wiadomo

Ale pan treneiro troche sobie popuscil, bo obraz jaki wylania sie z artykulu jest taki, ze zwolnilismy super trenera, ktoremu nic nie mozna bylo zarzucic. Kazde konkretne pytanie o swoje mozliwe zle decyzje rozwadnia i nie odpowiada.

Totalnie rozwala mnie juz stwierdzenia typu, ze pilkarze to nie 15 latki i pilki ich uczyl nie bedzie, ze Feio wspaniale tlumaczy nawet emocje I po ch.. mowic po polsku. Dalej bzdurzy cos o jakis koszulkach dla Balanyuka, gdzie mial byc...hiszpanski zwrot(tak dla Ukrainca).

Na koniec, co on pier... z 1,5 rocznym kontraktem, mial przedluzony o rok z opcja. No I na koniec 1.6 pkt/mecz to w 10 kolejnych nie zdobyl.

Dla mnie, niepotrzebna wypowiedz prezes vs hispano latino na w....ie.
Odpowiedz cytując