blanco napisał(a):

|
Kiko sobie tłumaczył ten wywiad zapewne google translatorem. Nie rozumiem po co był ten wywiad MS, klub nie musi się przecież nikomu w mediach tłumaczyć z jakich powodów zwalnia trenera. Teraz wytwarza się dookoła trochę negatywny klimat i wychodzą prawdziwe,bądź przerysowane opisy jakoby było u nas cały czas biednie jak u kościelnej myszy. To wszystko ma swoje konsekwencje w pozycji negocjacyjnej z kimkolwiek, w sprawach sportowych i pozasportowych.
|
To prawda. Nikt nie wymagał od Pani Prezes, żeby wypowiadała się w tej kwestii. Sama rozpętała burzę w szklance wody.