Jak ktoś jeszcze nie doczytał:
Tomasz Ćwiąkała napisał(a):
To prawda, że w pana kontrakcie obowiązywał zapis, że miał pan zdobyć średnio 16 punktów na 10 kolejnych meczów?
Przedłużyłem kontrakt, gdy załapaliśmy się do ósemki, ale to fakt, że w każdych dziesięciu meczach miałem zdobyć określoną liczbę punktów. Wiadomo, że gdybym przegrał sześć kolejnych z rzędu, to mogliby mnie wyrzucić. Tutaj tak jednak nie było. Chciałem osiągnąć coś więcej niż nasz cel, czyli pierwsza ósemka. Zwolnił się jednak Joan Carrillo, którego Manuel znał i do którego klub był przekonany, więc uznali: âmamy Carrillo, to zmieniamyâ. Gdyby Joan dalej pracował w Chorwacji, możliwe, że nie zostałbym zwolniony. Teraz to wykorzystali. Cały czas jednak mam przekonanie, że spełniałem się w tej pracy. Przyciągnęliśmy taką uwagę, że ludzie z innych klubow ciągle pytali mnie o innych piłkarzy z Segunda B. Teraz wszyscy chcą swojego Carlitosa.
|
Jakby klub skończył tylko na tym zamiast wyciągać różne smrody na zewnątrz to to rozstanie byłoby dużo spokojniejsze. Echhhhhhh
http://www.tomaszcwiakala.pl/slucham...k-mi-dziekuja/