|
Odejście Carlitosa ? - pierwszy o tym pisałem, ale nazwano mnie debilem... Nic to, nie ten to inny, w naszej lidze nawet jakiś Siemaszko 10 goli na sezon gwarantuje, więc jakoś szybkiego Lopeza zastąpimy. Szkoda tylko smrodu po wywiadzie Ramireza, ale w sumie co z tego, jak przecież nawet to plucie na Wisłę niektórych jego fanów nie zraża. Jak tam mam dużo lepsze wspomnienia po Wdowczyku prawdę mówiąc.
Piłkarze muszą się jakoś od tego odciąć i dać z siebie maksa, bo z pewnością ten wywiad pojawił się w najgorszym momencie. Miałby chłop z Ipadem trochę przyzwoitości i udzielił go choćby jutro.
|