Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3633
Stary 13.12.2017, 16:36
Wiadomo, ze Kiko bedzie mowil swoje a wladze klubu beda mowily swoje, nikt pochlebnie nie wypowiada sie o klubie, ktory przedluza umowe a potem wywala na zbity pysk.
Odpowiedz cytując