Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3632
Stary 13.12.2017, 16:26
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie więc zadam je pełnym zdaniem na jakiej podstawie uważasz że " w tym momencie" piłkarze to szrot? Nie wiem skąd czerpiesz tą wiedzę? Jesteś członkiem sztabu szkoleniowego? Jeśli nie, to masz taką same pojęcie jak my wszyscy czyli albo są szrotem albo Ramirez nie jest aż tak dobrym trenerem jak się niektórym tutaj wydaje. On potrzebował zawodników w formie tu i teraz - prawda objawiona ale niestety każdy trener w Polsce ma tak samo pod gorke.Czy Magiera dostając Ofoe narzekał że jest gruby bez kondycji że nic nie wnosi do drużyny? Nie, wziął się za niego i wyprowadził na najlepszego piłkarza ligi. Wszystko zależy od podejścia. Nikt nie bronił Ramirezowi zostawać po treningu z grupą która odstawała kondycyjnie czy też taktycznie od reszty żeby ich szlifowac.Niestety jak powiedziała pani prezes nie chciał o tym słyszeć powiedział że trening mu wystarczy. Czyli dr facto nie zrobił nic poza treningiem żeby podnieść poziom drużyny.Tyle w temacie.
To widać.

Przeczytaj wywiady z Kiko, żeby poznać inny punkt widzenia.
Odpowiedz cytując