Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3629
Stary 13.12.2017, 16:25
Niezależnie od tego, kto w tej sprawie mówi prawdę, to nikomu, zwłaszcza dziś, gnoju, który powstał wokół wywiadu Sarapaty nie potrzeba. Byłem zwolennikiem rozstania się z Kiko, ale to nie znaczy, że będę bronił amatorszczyzny w wykonaniu pani prezes, a za amatorszczyznę uważam udzielenie tego typu wywiadu. Po co?
Odpowiedz cytując