Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3615
Stary 13.12.2017, 14:08
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
pepe72
A to nie jest tak, że Kiko miał klauzule punktów (pewnie i kolejek, po której te punkty musza być), czyli Stanowski może czuć się usatysfakcjonowany?
Nie wiem może miał.
Czułbym się dużo lepiej gdyby pani prezes zamiast wyciągać co smakowitsze kawałki po prostu powiedziała, że takie były założenia, nie spełnił, ściągnęli Carrillo. W wywiadzie potwierdziła, że były tarcia oraz to, że próbowali ściągnąć Joana wcześniej.
Jakoś się to "dodaje", że polecę klasykiem. Ale pewien niepokój pozostaje. Dla mnie komunikat, że Carrillo był dostępny i chcieli to wykorzystać (jest w wywiadzie) jest dużo bardziej strawne, niż gadanie, że nie chciał indywidualnie trenować Halilovicia.
Mam nadzieję, że ten temat został wyjaśniony z nowym trenerem i albo on się tym zajmie albo np. Sobol dostanie to do obowiązków.

Polecam przeczytać wywiad p. Sarapaty i felieton Stano.
Odpowiedz cytując