ashkeczup napisał(a):

pepe72
A to nie jest tak, że Kiko miał klauzule punktów (pewnie i kolejek, po której te punkty musza być), czyli Stanowski może czuć się usatysfakcjonowany?
|
Nie wiem może miał.
Czułbym się dużo lepiej gdyby pani prezes zamiast wyciągać co smakowitsze kawałki po prostu powiedziała, że takie były założenia, nie spełnił, ściągnęli Carrillo. W wywiadzie potwierdziła, że były tarcia oraz to, że próbowali ściągnąć Joana wcześniej.
Jakoś się to "dodaje", że polecę klasykiem. Ale pewien niepokój pozostaje. Dla mnie komunikat, że Carrillo był dostępny i chcieli to wykorzystać (jest w wywiadzie) jest dużo bardziej strawne, niż gadanie, że nie chciał indywidualnie trenować Halilovicia.
Mam nadzieję, że ten temat został wyjaśniony z nowym trenerem i albo on się tym zajmie albo np. Sobol dostanie to do obowiązków.
Polecam przeczytać wywiad p. Sarapaty i felieton Stano.