Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3611
Stary 13.12.2017, 13:29
teo napisał(a):Wyświetl post
hejterki prezeski, gdzie jestescie? Co powiecie teraz?
Nie jestem hejterem prezes Wisły, ale to tylko wywiad z jedną ze stron. Ani mniej wiarygodną, ani bardziej od innych. Jako ze druga strona nigdy nie zabierze głosu i nie przedstawi swojej wersji, nie ma sensu strzępić sobie języka.
Odpowiedz cytując