teo napisał(a):

hejterki prezeski, gdzie jestescie? Co powiecie teraz?
|
Nie jestem hejterem prezes Wisły, ale to tylko wywiad z jedną ze stron. Ani mniej wiarygodną, ani bardziej od innych. Jako ze druga strona nigdy nie zabierze głosu i nie przedstawi swojej wersji, nie ma sensu strzępić sobie języka.