Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3610
Stary 13.12.2017, 13:18
A nie macie wrażenia, że trochę za dużo rzeczy Pani Prezes upublicznia? Obawiam się tego, jak Kiko może ten wywiad odebrać... A jak zacznie się do tego odnosić to może się to przerodzić w niepotrzebną prasową wojenkę.
Odpowiedz cytując