Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3609
Stary 13.12.2017, 13:11
A dlaczego Wolfy miałby wyzywać Panią Prezes od czegokolwiek ?

Z tego co kojarzę, to Wolfy twierdził jedynie, ze głupotą jest wzywanie do zmiany trenera po 2 porażkach przez regularnych płaczków na forum, i odnosiło się to do Kiko Ramireza, tylko dlatego, że akurat on był trenerem Wisły Kraków.
Wymiana Ramireza na Carrillo jest zmianą świadomie podjętą przez Zarząd i przemyślaną, nie było klasycznego wyrzucania trenera i myślenia jakoś to będzie i kogoś się znajdzie. Tak samo jak przedłużenie kontraktu z Ramirezem na ten sezon.

Tak samo niektórzy szanowni koledzy po meczu z Sandecją pisali o Perezie pt. Pan Piłkarz - chociaż zagrał on niezłe zawody przede wszystkim dlatego, że Sandecja zostawiała sporo miejsca w środku pola. a po meczu z Płockiem został wyklęty (jak najbardziej słusznie), bo niestety grał jak w większości pozostałych spotkań....

Pewnie za kilka miesięcy jak tylko Wisła Carrillo zremisuje ze Śląskiem, przegra z 4:0 z Legią i u siebie z Amiką, znowu pojawią się odpowiednie komentarze o zmianie trenera.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując