|
Jak dla mnie bardzo przeciętnie - głupi faul z Górnikiem, po którym powinien wylecieć, z Płockiem niby lepszy niż Arsenic, ale raz dał się straszliwie objechać jakiemuś ogórowi i mnóstwo sytuacji pod bramką Cuesty jest częściowo jego winą. Aczkolwiek zdaje sobie oczywiście sprawe, że długo nie grał i ciężko wymagać cudów, zwłaszcza, że trafił na taki, a nie inny okres w drużynie.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|