Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24468
Stary 13.12.2017, 10:39
Jak dla mnie bardzo przeciętnie - głupi faul z Górnikiem, po którym powinien wylecieć, z Płockiem niby lepszy niż Arsenic, ale raz dał się straszliwie objechać jakiemuś ogórowi i mnóstwo sytuacji pod bramką Cuesty jest częściowo jego winą. Aczkolwiek zdaje sobie oczywiście sprawe, że długo nie grał i ciężko wymagać cudów, zwłaszcza, że trafił na taki, a nie inny okres w drużynie.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując