Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3595
Stary 13.12.2017, 09:42
Jeszcze fragment odnośnie Bałaniuka

MS: Na naszą decyzję nie miało to wpływu, ale na pewno było uciążliwe. Co do Bałaniuka, jeżeli prawdą jest, że krytykował trenera w mediach społecznościowych – nie widziałam tego – to takie zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne. Zawodnik nie miał prawa tak napisać i, rzecz jasna, rozmowa z nim była stanowcza. Ale wiem, że nie rozumiał trenera i że trener nie chciał, aby podczas odprawy, lub po niej, towarzyszyła mu osoba, która będzie tłumaczyć dla Denisa.


Odpowiedz cytując