Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24466
Stary 13.12.2017, 00:57
Słuchajcie pany. Przyznaję ze wstydem, że nie widziałem meczu Wisły nawet w TV od Niecieczy (tzn. Niecieczy też nie oglądałem) bo ciągle pracuję no i powiedzcie mi szczerze bracia w wierze jak się prezentuje Wasilewski?
Odpowiedz cytując